U nove pobede!

Na bazenu u OŠ 20. Oktobar na Novom Beogradu i OŠ Nikola Tesla u Rakovici počinje upis dece u našu školicu plivanja za sezonu 2017/2018.

Dobre stvari ne treba menjati, te u skladu sa politikom našeg kluba, nakon upisa vršiće se obavezna testiranja plivačkog nivoa znanja kako bi se deca svrstala u jednu od tri kategorije: neplivači, poluplivači ili plivači. Uzrasnu kategorizaciju, kao i testove škole plivanja možete pogledati na web aplikaciji za roditelje, a za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju.

Molimo stare članove da se radi što bolje organizacije rada, formiranja što funkcionalnijih grupa i obezbeđivanja što kvalitetnihih časova obuke plivanja, jave trenerima na lokacijama za sve dalje informacije i dogovor.

Nove zainteresovane članove pozivamo da se jave za sve detaljnije informacije ili da popune online prijavni formular.

Uskočite u svet plivanja sa NUN-om!